Neodkladajte sa na druhú koľaj...Urobte najodvážnejší krok dnes.

Napíšte alebo zavolajte 0911 442 642

5 1 1 1 1 1 Hodnotenie 5.00 (10 hlasov)
SKÚSTE Integrovaný zážitkový program pre terapiu úzkostí a vtieravých myšlienok - 5.0 z 5 spolu: 10 hlasov

 Projekt SKÚSTE je zážitkovo vzdelávací strednodobý psychoterapeutický program zameraný na prácu s úzkosťami s využitím na dôkazoch založených psychoterapeutických metód Kognitívno behaviorálnej terapie, Geštalt terapie, Schéma terapie a ACT terapie.

Kto Vás bude na ceste sprevádzať:

SKÚSTE je projektom 2 psychoterapeutov Jána Záskalana pôsobiaceho v Banskej Bystrici a Jozefa Ďanovského pôsobiaceho v Martine. Obidvaja sme skúsení terapeuti a využívame integrovaný prístup viacerých škôl. Bližšie informácie si nájdete na webe každého z nás.

Prečo :

Rozhodli sme sa ponúknuť tento projekt z dôvodu zlepšenia starostlivosti o duševné zdravie a intenzívnejšej práce aj pre klientov, ktorý by mohli viac profitovať ráve zo skupinového procesu..

Ako dostupnú pomoc pre širšiu verejnosť, ktorá má na Slovensku len minimálne možnosti zažiť si skúsenosť so skupinovou terapiou a ktorá môže byť okrem iného nápomocná pri zvládaní úzkosti.

Máme dlhoročné skúsenosti s vedením skupinových terapií, ako aj individuálnej práce s klienti a ich zvládaním úzkosti.

Preto ponúkame túto možnosť ako efektívnu  intenzívnejšiu alternatívu voči individuálnej terapii.

 

Dĺžka programu:

4 víkendové stretnutia ( september, október, november, december 2020). Piatkové stretnutia začínajú vždy od piatku 18.00 do 20.00. Sobota od 9.00 do 16.00 s obednou prestávkou a v nedeľu od 9.00 do 11.00. Prvý termín plánovaný 25.-27.9.2020, druhé stretnutie 30.10.-1.11.,.tretie 27.-29.11, a štvrté 18.12.-20.12.2020. 

Program:

Edukácia o úzkosti, dotazníky ( MINI DIPS, EOD, Schémy....) komunitné sedenia, skupinové terapie, nácviky v malých skupinách.

Voliteľný program: dychové relaxačné cvičenia, otužovanie, výstup na hrad, prechádzka v dolinách, autogénny tréning, progresívna relaxácia, beh, a iné – spolu s terapeutmi nácvik podľa dohody....

 

Cena:

130 eur za jeden blok. Platba za 2 bloky vopred (260Eur pred prvým stretnutím)..Ubytovanie a strava samostatne alebo zabezpečená na základe Vašej požiadavky priamo v priestoroch konania. Platobné údaje a bližšie informácie Vám budú zaslané na mail.

Kde?

Gaderská dolina - Blatnica pri Martine.

Prihlásiť sa môžete zaslaním mailu s Vašimi informáciami cez kontaktný formulár.

 

Tešíme sa na Vás.