Neodkladajte sa na druhú koľaj. Urobte najodvážnejší krok dnes a dohodnite si stretnutie.

Služby nie sú platené zo základného balíka zdravotného poistenia a sú poskytované na priamu platbu

(po sedení, prípadne vopred prevodom na účet).

Po prvotnej konzultácii obvykle nasleduje niekoľko ďalších stretnutí v závislosti od problému, a dohody o ďalšom postupe. Ciele psychoterapie sa pri komplexnejších problémoch často delia na menšie kroky. 

Cena terapie po 15:00 hodine je s príplatkom 50% základnej sadzby. Dohodnutý termín je záväzný, pri zrušení menej ako 24 hodín pred plánovaným stretnutím je nutné stretnutie uhradiť.

V prípade online konzultácie je potrebné zrealizovať platbu vopred - na Váš email zašlem všetky potrebné údaje. Po pripísaní platby na účet si následne dohodneme termín a čas stretnutia.

 

Psychoterapia /cesta k sebe v bezpečí.../

Individuálna konzultácia/terapia (50min)
50€

Párová, rodinná, manželská terapia (50min)
60€

Online video/audio konzultácia (Skype), telefón  (do 50min)
50 €

Správa, potvrdenie o absolvovaní psychoterapie/poradenstva ( max. A4)
20 €

Supervízia (pre psychológov a iných zdravotníckych, sociálnych, pedagogických pracovníkov) /aby bol svet lepším miestom...

Supervízia individuálna /vrátane online/ (45min)
40 €

Skupinová supervízia
20€ / osoba / min.4

Supervízia je poskytovaná na základe dohody pre odborníkov hľadajúcich podporu vo svojom odbornom raste. Taktiež je vhodná pre konzultácie v prípade, že ste zaseknutí v práci s klientom, respektíve hľadáte iný pohľad na svoju prácu s cieľom zefektívniť a rýchlejšie pomôcť klientom. Som držiteľom Certifikátu pre supervíziu v Supervízii podľa štandartov EABCT.


Dopravná psychológia (psychotesty pre vodičov) / aby boli cesty bezpečnejšie...

Odborné poradenstvo /u posudzujúceho psychológa/ pre vodičov po zadržaní vodičského preukazu v dôsledku alkoholu, návykových látok

250 € /osoba / (4 stretnutia + výstupný pohovor)

Psychologické vyšetrenie vodičov, taxislužba. mimo ADR 

70€ / osoba 

Psychologické vyšetrenie vodičov po odobratí/zadržaní vodičského preukazu - vyšetrenie psychickej spôsobilosti

100€ / osoba


Zbrojný preukaz (psychotesty na zbrojný preukaz) / 

Psychologické vyšetrenie pre účely zbrojného preukazu
90 € 


Koučing /ako zdroj osobnostného rozvoja/

Individuálny coaching 90€ / 60min /

 


Individuálna terapia

Individuálna psychoterapia je formou odborne vedený rozhovor s klientom, kde cieľom rozhovorov je postupne porozumieť klientovej situácii a spoločne s ním nájsť spôsob a cestu, ako sa z problémovej situácie dostať, prípadne ju zvládnuť čo najlepšie. Ďalším z cieľov môže byť emočná podpora a sprevádzanie v náročných životných obdobiach. Deje sa tak v atmosfére dôvery a vzájomného rešpektu. Rozsah a forma terapie závisí na vzájomnej dohode a charaktere problému. 

Manželská / párová terapia

Je určená pre partnerov a manželov, ktorí chcú riešiť problémy vo svojom vzťahu a ktorí si uvedomujú, že na riešenie problémov vzniknutých v vzťahu sú potrební dvaja.

Ak ste sa vo svojom vzťahu dostali do obdobia,  ktorom máte pocit, že to takto už ďalej nejde a že ste už vyskúšali všetko, dajte si ešte jednu šancu v podobe návštevy psychológa. Často býva rozchod totiž iba únikom z náročného životného obdobia, do ktorého sa zákonite dostáva každý vzťah. Najhorším možným riešenim vzťahovej krízy je zotrvávanie v tichu. ...Viac

Nácvik relaxácie

Nácvikom relaxačných a dychových cvičení uvoľníte rýchlo napäté svaly, naučíte sa spôsobu, ako udržať hladinu stresu pod kontrolou a efektívnejšie zabrániť narastaniu psychického napätia a v dôsledku toho aj fyzických problémov. Nácvik relaxácie môže prebiehať formou samostatného stretnutia, alebo po dohode ako súčasť psychoterapie. Využívame tiež nácvik relaxácie s pomocou HRV biofeedbacku.

Cenník platný od 1.11.2019

Chcem zmenu

NAPÍŠTE

alebo

Kliknite pre zavolanie

ZAVOLAJTE

 (ak nedvíham, zavolám späť) 

Psychoterapia

Odstraňovanie psychicky a neuropsychologicky podmienených problémov prostredníctvom rozhovoru a iných psychologických metód vrátane relaxácie. 
Slovník spoločenských vied

Supervízia

Supervízia patrí k najúčinnejším nástrojom podpory a pomoci psychológom, sociálnym pracovníkom a cez nich samotným klientom.

Člen SKP

Slovenská komora psychológov je zákonnou nástupkyňou Slovenskej komory psychológov, ktorá bola ustanovená na základe zákona NR SR č.199/1994 Z.z. a sekčnej komory psychológov SKIZPALT. [viac]

Člen Europsy NAC

EuroPsy is the European qualification standard for psychologists.
Národná udeľovacia komisia (NAC) pre Europsy - aktuálne tiež kontaktná osoba v rámci EFPA.

Zakladateľ portálu

Nehraj.sk je internetový portál určený na pomoc patologickým hráčom (gamblerom) a a ich príbuzným.
Projekt Nehraj.sk stále rastie. [viac]

Menej strachu, viac nádeje, menej nariekať, viac dýchať, menej hovoriť, viac povedať,menej nenávidieť, viac milovať a všetky dobré veci budú vaše. Švédske príslovie
Tajomstvo zmeny znie: Zameraj všetku svoju energiu nie na boj so starým, ale na budovanie nového. Socrates
Ak prechádzaš peklom, nezastavuj a pokračuj! Winston Churchill
Tajomstvo úspechu je začať. Mark Twain
Jediná cesta ako sa stať súčasťou spomienok vlastných detí, je byť súčasťou ich života už TERAZ! bb psychológ
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0911 442 642